60.00 
49.00 
88.00 
51.00 
41.00 
49.00 
69.00 
51.00 
41.00 
45.00 
142.00 
82.00 

Właściciele mieszkań i domów są dziś coraz częściej rezygnując z tradycyjnego listwy sufitowe ledprojektowania sufitów i wybierają listwy przysufitowe led. Na przykład, nie zainstalowano jedno duże Źródło światła, znajduje się w centrum pomieszczenia. Używane kilka mniejszych lamp, ciekawe zdobione i oryginalne wpisane we wnętrzu. Highlightpluses, w szczególności, są narzędziem, które pomaga wdrożyć ten pomysł. Mogą być instalowane na suficie dowolnego kształtu i obwodu.

Jednak w przypadku sufitów LED cokoły, to usprawiedliwia się, ponieważ w rezultacie można uzyskać wielofunkcyjny element wnętrza. Zarówno wykonywania funkcji dekoracyjnych, i służąc do oświetlania pomieszczenia. Montaż taśmy LED pod cokołu sufitu jest dość skomplikowane, ale pozwala znacząco zmienić wygląd pomieszczenia. Zaletą technologii jest to, że nie pociąga za sobą wysokie koszty.

Nowoczesne listwy sufitowe led

Nie można powiedzieć, że listwy sufitowe led na całym obwodzie pomieszczenia są wyjątkowo nowym nowoczesnym pomysłem. Eksperymenty w tym kierunku zaczęły niewiele po pojawieniu się sufitów podwieszanych. Ponieważ płótno z tej metody instalacji ma twardą ramę, kompilacja niezwykłych kombinacji z sufitów LED nie jest trudne. Sufity napinane lub, w tradycyjny sposób, po prostu bielone, nie dają takiej przestrzeni dla wyobraźni. Oczywiście, było możliwe, aby stworzyć oryginalne oświetlenie nawet wtedy, ale konieczne było zbudowanie wielopoziomowe sufity, co było bardzo drogie i czasochłonne w opcji wykonywania.

Później, potrzeba takich sztuczek zniknął, jak były Listwy sufitowe LED, pozwalając łatwo przekształcić wnętrze. Mogą być poliuretanowe lub wykonane ze styropianu. Pierwszy z nich dość wysoki koszt, ale drugi można kupić prawie każdy. Materiały te zyskały dużą popularność, ponieważ w pełni spełniają wymagania bezpieczeństwa pożarowego i bardzo technologicznego.

Wybierz listwy przysufitowe led sklep

Listwy przysufitowe LED - listwy oświetleniowe sufitowe jako element dekoracyjny, który nie tylko przyczynia się do uzupełnienia konkretnego stylu wnętrza, ale także skutecznie ukrywa skrzyżowanie sufitu i ścian, dzięki czemu przejście mniej widoczne. Dzisiaj, projektanci wnętrz z powodzeniem korzystać z listwy sufitowej do oświetlenia LED w celu stworzenia dekoracyjne, strefowe lub nocne oświetlenie.

Świecąca taśma może znajdować się na całym obwodzie pomieszczenia, w jednym narożniku lub w osobnym segmencie na pewnym obszarze, oświetlając i skupiając się na jednym z obiektów wewnętrznych. W zależności od jasności i innych parametrów taśmy, a także rodzaju i położenia listwy, można tworzyć różne opcje oświetlenia: rozproszone lub kierunkowe, jedno-lub wielokolorowe, wyciszony lub intensywny, konturowy lub punktowy. Wybierz listwy przysufitowe led już teraz!