Alukal Radiators Polska
Ul. Świeradowska 47, 02-662 Warszawa
(+48) 570 777 070

Producent grzejników aluminiowych Alukal Radiators

Przedsiębiorstwo ALU KAL sp.z.o.o. zostało założone w roku 1994. Do chwili obecnej fabryka rozwinęła się w przedsiębiorstwo zatrudniające prawie 50 osób i mające prawie całkowicie zautomatyzowaną produkcję grzejników. Fabryka znajduje się na własnej przestrzeni produkcyjno – handlowej liczącej 5000 m2 powierzchni zamkniętej i 2000 m2 powierzchni otwartej w centrum Nowego Zagrzebia, w odległości zaledwie 5 min. od Targów Zagrzebskich.

W toku rozwoju ALU KAL doskonalił jakość wszystkich swoich wyrobów i potwierdzał ją poprzez certyfikaty i atesty, tak na rynku krajowym jak i międzynarodowym. Oprócz wszystkich prawnie wymaganych atestów ALU KAL jest od roku 2000 posiadaczem certyfikatu międzynarodowej normy ISO 9002, a od 2004 roku także najnowszej normy ISO 9001, które to normy potwierdzają wysoką jakość przedsiębiorstwa, również w skali międzynarodowej.

Produkcja obecnie pokrywa wszystkie segmenty w zakresie grzejników centralnego ogrzewania a została ona także przystosowana do wszystkich wymogów rynku. ALU KAL eksportuje prawie 50% swojej produkcji na rynki Europy zachodniej i wschodniej. Złoty medal za jakość wyrobów na międzynarodowych targach ogrzewania i klimatyzacji INTERKLIMA dodatkowo potwierdza starania, by na rynku oferować wyroby wysokiej jakości.

 

Copyright 2019 alukal.com.pl

Wszystkie prawa zastrzeżone.

Informacja o ciasteczkach.

informatyka dla firm